Nasze inwestycje

Jako Grupa Partner posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku mieszkaniowym. Wartość Grupy Partner opieramy na satysfakcji naszych Klientów oraz partnerów biznesowych. Zrealizowaliśmy inwestycje na terenie Poznania (m.in. inwestycja Willa Leśna przy ulicy Świętowidzkiej, zespół budynków wielorodzinnych przy ulicy Czystej) oraz wielkopolskich gmin (Kórnik, Murowana Goślina, Tulce, Słupca, Szamotuły). Zakończyliśmy również dwa etapy Osiedla Atrium przy ulicy Bosej w Poznaniu, a trzeci realizujemy.

Idea, która nam przyświeca przy każdym projekcie, to stworzyć miejsce, które Mieszkańcy będą mogli nazwać domem. Czujemy radość, kiedy każdy z naszych Klientów wraca do swojego miejsca z sentymentem, odnajduje tam spokój i ciszę. Grupa Partner to 30-letnie doświadczenie w branży i blisko 2000 mieszkań zrealizowanych lub w trakcie realizacji.

TBS Partner → 

W skład Grupy Partner wchodzi firma TBS Partner, której głównym celem jest budowanie budynków mieszkalnych i ich eksploatacja na zasadach najmu, czy wynajmowanie lokali użytkowych znajdujących się w zasobach Spółki. Obecnie zasoby mieszkaniowe TBS składają się z 21 budynków wielorodzinnych z 656 mieszkaniami w Słupcy, Kórniku, Murowanej Goślinie, Poznaniu, Tulcach oraz Szamotułach. TBS oprócz zasobów mieszkaniowych oferuje także przy budynkach mieszkalnych 84 garaży oraz lokale handlowe zlokalizowane w Słupcy, Tulcach, Kórniku i Szamotułach.

Słupca, ul. Berlinga 2 budynki, 94 mieszkania, 7 lokali usługowych

Kórnik, Os. Krasickiego – 4 budynki, 216 mieszkań, 4 lokale usługowe, 56 garaży

Murowana Goślina, ul. Długa – 2 budynki, 94 mieszkania

Poznań, ul. Czysta – 5 budynków, 46 mieszkań

Szamotuły, ul. Nowowiejskiego – 2 budynki, 108 mieszkania, 4 lokale usług., 28 garaży

Tulce, Osiedle Kwiatowe – 6 budynków, 64 mieszkania, 1 lokal usługowy

Murawa Park

Murawa Park to inwestycja mieszkaniowa położona w sercu Winogradów, przy skrzyżowaniu ulic Hercena i Rylejewa. Budynek stanie na skraju Parku Czarnieckiego gwarantującego piękny widok z okien i dostępność terenów rekreacyjnych. Połączenie nowoczesnej architektury z kameralnym charakterem okolicy oraz dostępność terenów zielonych to gwarancja wysokiego komfortu życia.

Osiedle Atrium Grunwald

Osiedle Atrium Grunwald w Poznaniu to idealny przykład tego, że funkcjonowanie na różnych płaszczyznach pozwala nam przyjąć rozsądną i nowoczesną politykę firmy, zgodną z potrzebami i oczekiwaniami rynku.Atrium to zespół 5 nowoczesnych budynków wielorodzinnych zlokalizowanych przy ulicy Bosej w Poznaniu.

Osiedle Sielska 22

Atrium Sielska 22 to budynek wielorodzinny, w ramach którego znajduje się 39 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, od 35 do 95 m kw. Spółka Atrium Sielska 22 wchodząca w skład Grupy Partner proponuje przyszłym Mieszkańcom zarówno kameralne mieszkania dwupokojowe i kawalerki, jak i większe, z trzema oraz czterema pokojami.

Osiedle pod Lipami Kołobrzeg

W ramach tego projektu wykonaliśmy I etap budowy. Oferujemy Państwu mieszkania posiadające unikalne cechy pozwalające wyróżnić je na kołobrzeskim rynku nieruchomości. Spółka nasza długo analizowała projekt na etapie koncepcyjnym starając się aby nasze mieszkania były jak najbardziej przyjazne dla lokatorów.

Nowe Winogrady – Poznań

Inwestycja realizowana w partnerstwie z Murapol S.A. Osiedle Nowe Winogrady to nowoczesna architektura w otoczeniu zielonego krajobrazu. W I etapie zbudowaliśmy 230 słonecznych mieszkań (kawalerek, dwu, trzy i czteropokojowych) o metrażach od 25 do 102 mkw. Z kolei w ramach II etapu inwestycji zaprojektowano 244 mieszkania (o powierzchniach od 23 do 76 mkw.).

Willa Leśna – Poznań

„Willa Leśna” to wyjątkowa, kameralna inwestycja mieszkalno-usługowa zatopiona wśród jednorodzinnej zabudowy poznańskiego Zielińca. Otoczona kompleksem leśnym i płynącą w sąsiedztwie rzeką Cybiną. Trzykondygnacyjny budynek mieści ogółem 35 mieszkań o przestronnym układzie, z balkonami i tarasami oraz 3 lokale handlowo-usługowe.

Śródka OdNowa

Śródka OdNowa to inwestycja mieszkaniowa położona przy ulicy Bernata w Poznaniu, blisko rzek Cybina i Warta, z dogodnym dostępem do trasy rowerowej Wartostrada. Połączenie nowoczesnej architektury wraz z kameralnym charakterem inwestycji tworzy interesującą propozycję na rynku mieszkaniowym.

Śródka OdNowa 2

Grupa Partner rozpoczęła budowę kolejnej inwestycji w Poznaniu przy ul. Bernata – budynek wielorodzinny z 83 mieszkaniami, 4 kondygnacje nadziemne, garaż podziemny i miejsca postojowymi przy budynku. Rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań, zapraszamy do zapoznania się z wizualizacjami.

Młyn nad Cybiną

Młyn nad Cybiną to perełka wśród inwestycji mieszkaniowych Grupy Partner. W okolicy Jeziora Swarzędzkiego zrewitalizujemy i przekształcimy na obiekt mieszkaniowy budynek XIX-wiecznego, młyna. Oferujemy 134 mieszkania od małych Studio po Lofty. Młyn nad Cybiną to budynek o wysokości od czterech do sześciu kondygnacji naziemnych.

Nadolnik Compact Apartments

Nadolnik Compact Apartments to kompleks smart apartamentów, dedykowanych Nabywcom, w tym między innymi studentom, czy absolwentom startującym w dorosłe życie. Przy ulicy Nadolnik w Poznaniu, zostaną przygotowane smart apartamenty o powierzchni od 19 do 40 m kw., a dostępna będzie także hala garażowa z miejscami parkingowymi i wieloma boxami rowerowymi.

at hotel35

at hotel35 to nowopowstający, 4-gwiazdkowy obiekt nad Jeziorem Słupeckim. Stanowić on będzie idealną przestrzeń do organizacji konferencji, przyjęć rodzinnych i spotkań towarzyskich. Tworzymy miejsce pełne twórczej energii, dla osób ceniących wysmakowany design, wyśmienitą kuchnię, przywiązujących wagę do detali i najwyższej jakości.

Łódź ulica Piotrkowska

Przedmiotem inwestycji jest zespół zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami i garażem podziemnym, z dużą ilością zieleni pomiędzy zabudowaniami. Lokalizacja jest niewątpliwym atutem inwestycji prowadzonej w Łodzi. Jest to samo Centrum miasta, a dokładnie ulica Piotrkowska 242/250. Inwestycja jest podzielona na 3 etapy. Łącznie to 23.617m2 PUM i 451 mieszkań o różnej wielkości.

Biogazownia

Inwestycja zakłada budowę biogazowni rolniczej o mocy 1 MW, która będzie wykorzystywać odpady z własnych gospodarstwa rolnego oraz zakładu przetwórstwa mięsnego. Wygrana w listopadzie 2018 aukcja OZE gwarantuje stały przychód na najbliższe 15 lat.

Jako Grupa Partner, na przestrzeni lat zdobyliśmy duże doświadczenie produkcyjne, początkowo jako podwykonawca, a od ponad 15 lat jako generalny wykonawca. Znacząca większość okładzin aluminiowych zamontowanych w porcie w Świnoujściu była anodowana w zakładzie w Słupcy. Produkowaliśmy elewacje, pokrycia dachowe, elementy konstrukcyjne pod świetliki dachowe, kosze, rury spustowe dla Mostostalu Zabrze, Rupol Izolacje Polska, Essmann Polska, Roda, Mostostal Słupca, Almides, Erbud Warszawa, Budimex Poznań, B&O, Poburski Dachtechnik. Ponadto wykonywaliśmy specjalistyczne prace na budowach WRIGLES Poznań, WWT Tarnowo Podgórne, BOSCH Łódź, FM LOGISTIK Mszczonów, HIT Kalisz, REDUTA Warszawa, ISUZU Tychy, WHITE CAP Niepołomice, HIT CENTRALA Warszawa, LECLERC Warszawa, NOBILES Niepołomice, GAZETA WYBORCZA Warszawa, OPEL Gliwice, VW Poznań, KOELNER – METALZBYT Wrocław.

Gospodarstwo Rolne Partner s.c.
i Przedsiębiorstwo R. Derda

Cały czas rozwijamy się także w innych sektorach. Gospodarstwo Rolne, które wchodzi w skład Grupy Partner posiada ponad 300 ha własnych gruntów uprawnych, fermę towarową trzody chlewnej oraz tuczarnie. Posiadamy własną mieszalnię pasz, bazujemy na komponentach wiodących producentów w Polsce oraz na własnej produkcji. Rocznie hodujemy ponad 35 000 tuczników, w odpowiednich warunkach.

Natomiast Przedsiębiorstwo R. Derda świadczy przede wszystkim usługi budowlane, dla swoich Klientów.

Implant Medical – gabinety lekarskie

Wrigley Poznań – obróbki, opierzenia attyk

VW Poznań – częściowy montaż elewacji

Reduta Warszawa – dostawa i montaż podstaw pod świetliki

Opel Gliwice – orynnowanie i obróbki blacharskie

Isuzu Tychy – montaż obróbek, montaż elewacji

Gazeta Wyborcza Warszawa – montaż elewacji

Galerie HIT – zabudowy, panele, obróbki elewacji

FM Logistic Mszczonów – wykonanie obróbek

Fabryka FERRERO w Belsku Dużym – elewacja

Bosch Łódź – montaż obróbek i świetlików dachowych

Intermarché Kórnik – kompleksowa budowa marketu

Lokalizacja inwestycji

Inwestycje w trakcie realizacji

Inwestycje zrealizowane

Inwestycje przemysłowe