Poznaj nasze firmy

Paczka z Rusiborza

Mieliśmy to szczęście, że wychowywaliśmy się na wsi, karmieni naturalnymi wyrobami własnej produkcji. Tradycyjna polska kuchnia jest bogata, niezwykle aromatyczna, sielska i pyszna. I właśnie te walory, dzięki pracy naszych doświadczonych masarzy i wędliniarzy, przekazujemy Wam w „Paczce z Rusiborza”.

Partner TBS sp. z o. o.

„Partner” Towarzystwo Budownictwa Społecznego jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Została założona w Słupcy dnia 14 kwietnia 2000 roku na mocy Aktu Założycielskiego, który został zatwierdzony przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast Decyzją nr 236 z dnia 17 kwietnia 2000 r.

Gospodarstwo Rolne PARTNER

Gospodarstwo Rolne Partner sc położone jest w województwie wielkopolskim w powiecie średzkim w gminie Dominowo. Posiada ponad 300 ha własnych gruntów uprawnych, fermę towarową trzody chlewnej oraz tuczarnie. Posiadamy własną mieszalnię pasz, bazujemy na komponentach wiodących producentów.

Przedsiębiorstwo R.Derda

Przedsiębiorstwo R.Derda posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracach związanych z budownictwem lekkim dla potrzeb przemysłu, usług, handlu oraz w zakresie budownictwa mieszkaniowego. W roku 2000 firma poszerzyła działalność o kompleksowe wykonywanie budynków mieszkalnych jako Generalny Wykonawca.

Doradca Podatkowy Jędrzej Pietrowicz

Doradca Podatkowy Jędrzej Pietrowicz od ponad 20 lat działa na rynku świadcząc profesjonalne usługi księgowe, doradztwa podatkowego oraz doradztwa gospodarczego. W 1997 roku wpisany na listę doradców podatkowych pod numerem 01302, do dziś aktywny członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Nadolnik Compact Apartments

Nadolnik Compact Apartments to kompleks smart apartamentów, dedykowanych Nabywcom, w tym między innymi studentom, czy absolwentom startującym w dorosłe życie. Przy ulicy Nadolnik w Poznaniu, zostaną przygotowane smart apartamenty o powierzchni od 19 do 40 m kw.

at hotel35

at hotel35 to nowopowstający, 4-gwiazdkowy obiekt nad Jeziorem Słupeckim. Stanowić on będzie idealną przestrzeń do organizacji konferencji, przyjęć rodzinnych i spotkań towarzyskich. Tworzymy miejsce pełne twórczej energii, dla osób ceniących wysmakowany design oraz wyśmienitą kuchnię.

Biogazownia Partner

Biogaz Partner jest przodującym, innowacyjnym przedsiębiorstwem, które konsekwentnie kładzie duży nacisk na doskonałość. Specjalizujemy się w kompleksowym planowaniu, projektowaniu, budowie i serwisowaniu biogazowni. Nasze projekty biogazowni wyróżniają się wyjątkową efektywnością produkcji biogazu.

Spółdzielnia Tlenowy Rusibórz

Piotrkowska 250