Zakończenie regat Grand Prix Jeziora Powidzkiego 2017

Regaty Finałowe Grand Prix Jeziora Powidzkiego 2017

Regaty Grand Prix Jeziora Powidzkiego 2017 zakończyły się w miniony weekend. To był wspaniały czas żeglarskiej rywalizacji.

Przedmioty na licytację charytatywną

Ostatnie regaty finałowe odbyły się w sobotę 26 sierpnia, w Marinie Ostrowo. W ramach corocznej akcji Żeglarze Dzieciom, na zakończenie regat przeprowadziliśmy licytacje. Tym razem dochód został przekazany na kosztowną rehabilitację Mai Miętkiewicz. Wśród przedmiotów licytowanych znalazły się między innymi bilety na mecz Lecha Poznań z Koroną Kielce, w strefie Premium Gold, piłka z podpisami zawodników Kolejorza, rękawice bramkarskie z autografami Jasmina Buricia. Ponadto, całość wpisowego z regat została przeznaczona na pokrycie kosztów rehabilitacji dziewczynki. Prowadziliśmy także sprzedaż kiełbasy z grilla, przeznaczając cały dochód na ten cel.

 

Żeglarze Dzieciom dla Mai

Miłym zaskoczeniem było dla nas zaangażowanie większej liczby osób w akcję pomocy Mai. Pracownicy WOPR z Kosewa przeznaczyli swoje wynagrodzenie za ten dzień IX regat, na rzecz chorej dziewczynki. Do Ostrowa przyjechały także dwie kobiety z Zagórowa, wyłącznie po to, aby wesprzeć Maję, przekazując na jej leczenie 700 zł. Podczas regat sprzedawano także chleb ze smalcem oraz babeczki, ze sprzedaży których osiągnięty dochód przekazano na ten szczytny cel.

 

Uczestnicy regat otrzymali także koszulki z wyjątkowym, artystycznym nadrukiem oraz mieli możliwość wygrania trzyosobowego, pneumatycznego kajaka.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom tegorocznego cyklu regat Grand Prix Jeziora Powidzkiego oraz osobom, które wzięły udział w akcji wspierając rodziców Mai w kosztownej rehabilitacji.