Wyniki GPJP 2018

wdt_ID Miejsce Sternik nazwisko Sternik imię PPJK Kosewo Regaty Powidzkie Horn Kosewo Kotwica Jabłona Moran BLT Przybrodzin Finał Suma
1 1 Blaszka Sławomir 0 100 100 100 0 0 100 0 400
2 2 Nowacki Norbert 100 0 0 0 0 0 0 0 100
3 3 Walczuk Piotr 0 0 46 0 0 0 46 0 92
4 4 Kamiński Tomasz 0 0 0 80 0 0 0 0 80
5 5 Górczyński Dariusz 0 0 80 0 0 0 0 0 80
6 6 Olejniczak Jacek 0 0 0 0 0 0 80 0 80
7 7 Rożek Arkadiusz 0 80 0 0 0 0 0 0 80
8 8 Kukaszewicz Tomasz 80 0 0 0 0 0 0 0 80
9 9 Bulzacki Dariusz 0 0 0 65 0 0 0 0 65
10 10 Komorowski Bogusław 65 0 0 0 0 0 0 0 65
wdt_ID Miejsce Sternik nazwisko Sternik imię PPJK Kosewo Regaty Powidzkie Horn Kosewo Kotwica Jabłona Moran BLT Przybrodzin Finał Suma
1 1 Gryc Ryszard 55 55 0 80 100 100 100 0 490
2 2 Maciejak Radosław 0 100 0 100 80 80 80 0 440
3 3 Potok Maciej 100 80 0 65 55 0 65 0 365
4 4 Wróblewski Marcin 46 46 0 46 65 65 55 0 323
5 5 Grzeszczyk Paweł 65 38 0 55 46 46 0 0 250
6 6 Brona Paweł 80 65 0 0 38 55 0 0 238
7 7 Bartkowiak Marcin 0 0 0 0 31 0 46 0 77
wdt_ID Miejsce Sternik nazwisko Sternik imię PPJK Kosewo Regaty Powidzkie Horn Kosewo Kotwica Jabłona Moran BLT Przybrodzin Finał Suma
1 1 Woźniak Piotr 65 100 100 80 80 0 80 0 505
2 2 Ziaja Krzysztof 0 0 65 100 100 100 55 0 420
3 3 Pinczyński Marcin 80 80 55 65 65 0 0 0 345
4 4 Jachowski Paweł 100 0 80 0 0 0 100 0 280
5 5 Tylak Sebastian 55 55 46 55 0 0 65 0 276
6 6 Drygas Jakub 46 46 31 38 0 80 0 0 241
7 7 Wróblewska Dominika 38 38 38 46 55 0 0 0 215
8 8 Moch Maciej 0 65 0 0 0 0 46 0 111
9 9 Głuszak Patrycja 0 0 0 0 0 65 38 0 103
10 10 Kwaśny Bartosz 0 0 0 0 0 55 0 0 55
wdt_ID Miejsce Sternik nazwisko Sternik imię PPJK Kosewo Regaty Powidzkie Horn Kosewo Kotwica Jabłona Moran BLT Przybrodzin Finał Suma
1 1 Czech Mirosław 55 80 100 100 100 80 0 0 515
2 2 Wiśniewski Mariusz 46 55 65 80 65 46 80 0 437
3 3 Derda Emil 38 65 80 55 55 65 65 0 423
4 4 Sztuba Mirosław 80 100 0 0 80 0 100 0 360
5 5 Sabok – Rzepka Tomasz 0 0 55 65 46 55 55 0 276
6 6 Brzozowski Michał 100 0 0 0 0 0 0 0 100
7 7 Dybek Roman 0 0 0 0 0 100 0 0 100
8 8 Sendlewski Arkadiusz 65 0 0 0 0 0 0 0 65
9 9 Grzegorek Tomasz 0 46 0 0 0 0 0 0 46
10 10 Rzepka Krzysztof 0 38 0 0 0 0 0 0 38
wdt_ID Miejsce Sternik nazwisko Sternik imię PPJK Kosewo Regaty Powidzkie Horn Kosewo Kotwica Jabłona Moran BLT Przybrodzin Finał Suma
1 1 Macioszek Marcin 46 55 0 80 100 65 65 0 411
2 2 Feret Tomasz 65 100 0 65 0 80 80 0 390
3 3 Smuszkiewicz Bartosz 0 0 100 0 80 0 55 0 235
4 4 Jabłkowski Szymon 0 0 0 0 0 100 100 0 200
5 5 Makowski Tomasz 0 80 0 100 0 0 0 0 180
6 6 Maciejewski Mirosław 38 0 65 55 0 0 0 0 158
7 7 Matwiejczuk Piotr 100 0 0 0 0 0 0 0 100
8 8 Gątarczyk Roman 0 0 80 0 0 0 0 0 80
9 9 Kmieć Marek 80 0 0 0 0 0 0 0 80
10 10 Ziemski Michał 0 0 0 0 65 0 0 0 65
wdt_ID Miejsce Sternik nazwisko Sternik imię PPJK Kosewo Regaty Powidzkie Horn Kosewo Kotwica Jabłona Moran BLT Przybrodzin Finał wdtcolumn Suma
1 1 Woliński Leszek 65 80 65 80 65 80 100 0 0 535
2 2 Chłopocki Remigiusz 80 100 80 100 0 100 0 0 0 460
3 3 Pona Robert 25 65 38 65 80 0 80 0 0 353
4 4 Sękowski Sławomir 0 0 55 55 0 0 0 0 0 110
5 5 Putz Łukasz 55 0 46 0 0 0 0 0 0 101
6 6 Rygielski Andrzej 100 0 0 0 0 0 0 0 0 100
7 7 Feret Tomasz 0 0 100 0 0 0 0 0 0 100
8 8 Bicki Karol 0 0 0 0 100 0 0 0 0 100
9 9 Korzeniowski Mieczysław 31 0 0 0 0 0 65 0 0 96
10 10 Maćkowiak Wojciech 0 0 0 0 0 65 0 0 0 65