Poznaj nasze firmy

Paczka z Rusiborza

Mieliśmy to szczęście, że wychowywaliśmy się na wsi, karmieni naturalnymi wyrobami własnej produkcji. Tradycyjna polska kuchnia jest bogata, niezwykle aromatyczna, sielska i pyszna. I właśnie te walory, dzięki pracy naszych doświadczonych masarzy i wędliniarzy, przekazujemy Wam w „Paczce z Rusiborza”.

Partner TBS sp. z o. o.

„Partner” Towarzystwo Budownictwa Społecznego jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Została założona w Słupcy dnia 14 kwietnia 2000 roku na mocy Aktu Założycielskiego, który został zatwierdzony przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast Decyzją nr 236 z dnia 17 kwietnia 2000 r.

Gospodarstwo Rolne PARTNER

Gospodarstwo Rolne Partner sc położone jest w województwie wielkopolskim w powiecie średzkim w gminie Dominowo. Posiada ponad 300 ha własnych gruntów uprawnych, fermę towarową trzody chlewnej oraz tuczarnie. Posiadamy własną mieszalnię pasz, bazujemy na komponentach wiodących producentów.

Przedsiębiorstwo R.Derda

Przedsiębiorstwo R.Derda posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracach związanych z budownictwem lekkim dla potrzeb przemysłu, usług, handlu oraz w zakresie budownictwa mieszkaniowego. W roku 2000 firma poszerzyła działalność o kompleksowe wykonywanie budynków mieszkalnych jako Generalny Wykonawca.

Doradca Podatkowy Jędrzej Pietrowicz

Doradca Podatkowy Jędrzej Pietrowicz od ponad 20 lat działa na rynku świadcząc profesjonalne usługi księgowe, doradztwa podatkowego oraz doradztwa gospodarczego. W 1997 roku wpisany na listę doradców podatkowych pod numerem 01302, do dziś aktywny członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Rent Nadolnik Compact Apartments

Zakup smart apartamentu w Nadolnik Compact Apartments z myślą o jego dalszym wynajęciu to bardzo atrakcyjna inwestycja w porównaniu do tradycyjnych metod inwestowania kapitału. Nieruchomość jako lokata długoterminowa – to tylko jeden z wiodących elementów całego projektu Nadolnik.

Nadolnik Compact Apartments

Nadolnik Compact Apartments to kompleks smart apartamentów, dedykowanych Nabywcom, w tym między innymi studentom, czy absolwentom startującym w dorosłe życie. Przy ulicy Nadolnik w Poznaniu, zostaną przygotowane smart apartamenty o powierzchni od 19 do 40 m kw.

at hotel35

at hotel35 to nowopowstający, 4-gwiazdkowy obiekt nad Jeziorem Słupeckim. Stanowić on będzie idealną przestrzeń do organizacji konferencji, przyjęć rodzinnych i spotkań towarzyskich. Tworzymy miejsce pełne twórczej energii, dla osób ceniących wysmakowany design oraz wyśmienitą kuchnię.

Młyn nad Cybiną

Młyn nad Cybiną to miejsce wyjątkowe na mapie Poznania. Wyjątkowość i jakość przestrzeni, bogactwo historii widoczne jest w każdej cegle, detalu, a nawet otaczających budynek drzewach, pamiętających pracujących młynarzy i łoskot urządzeń mielących zboża.

Śródka OdNowa

Śródka OdNowa to inwestycja mieszkaniowa położona przy ulicy Bernata w Poznaniu, blisko rzek Cybina i Warta, z dogodnym dostępem do trasy rowerowej Wartostrada. Połączenie nowoczesnej architektury wraz z kameralnym charakterem inwestycji tworzy interesującą propozycję na rynku mieszkaniowym.

Murawa Park

Murawa Park to inwestycja położona w sercu Winograd, przy skrzyżowaniu ulic Hercena i Rylejewa. Na skraju Parku Czarnieckiego gwarantującego piękny widok z okien i dostępność terenów rekreacyjnych.  Połączenie nowoczesnej architektury wraz z kameralnym charakterem okolicy oraz dostępność terenów zielonych to doskonałe połączenie.

Atrium

Inwestycja Atrium to zespół 5 nowoczesnych budynków wielorodzinnych zlokalizowanych przy ulicy Bosej w Poznaniu. Niepodważalną zaletą inwestycji jest jej lokalizacja. Osiedle Atrium powstanie w spokojnej i cichej okolicy przy jednocześnie dobrym zapleczu handlowo – usługowym.

Atrium Sielska 22

Atrium Sielska 22 to budynek wielorodzinny, w ramach którego znajduje się 39 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, od 35 do 95 m kw. Inwestycja została oddana do użytku w kwietniu 2017. Atrium Sielska 22 znajduje się niedaleko centrum Poznania, a jednocześnie pozostaje enklawą spokoju, tak ważnego, kiedy wracamy po ciężkim dniu do domu.